Patiekalai.lt

Paieška tinklapyje: Išplėsta paieška

Žodynas


Sierra Silver


Gamintojas: Išpilstyta - Borco-Marken-Import Matthiesen GmbH & Co

Tekila - tai alkoholinis gėrimas, gaminamas tik iš mėlynosios agavos vaisiaus, naudojant distiliacijos metodą. Šis gėrimas buvo atrastas prieš daugiau kaip tris šimtus metų Meksikos teritorijoje. Tekila - romantiškas, drąsus gėrimas, turintis sausą skonį bei suteikiantis jėgos kokteiliams. Savo vardą tekila gavo iš Jalisco valstijos Tekilos miesto, kur ji yra gaminama. 1656 m. pirmą kartą šioje teritorijoje įsikūrė keli fermeriai. Teritorija, buvo atiduota Majorui Juan Lopez Villasada. Kaip tik jis sukūrė Agavos agrikultūrinius metodus, atrado būdus tekilai valyti nuo nuodingų medžiagų. Laikui bėgant atsirado 15 mažų gamyklėlių gaminančių tekilą mieguistame Tekilos mieste. Pirmą kartą tekila buvo eksportuota 1873 m. Dabar tekila yra eksportuojama į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.

Tequila SIERRA gaminama iš mėlynosios agavos, kuri auginama prie Guadalajara miesto (Guadalajara yra Jalisko provincijos sostinė, taip pat šis miestas vadinamas tekilos sostine). Ši tekila yra rinkos lyderė daugelyje Europos šalių. 

Sidabrine arba Silver tekilą galime vadinti tik tokią tekilą kuri yra distiliuota du kartus. Tekila SIERRA Silver yra jauna, labai skaidri, kvapni bei pikantiška tekila. Rekomenduojama gerti su citrina ir druska. Tai pat puikiai tinka kokteiliams gaminti.

Butelio tūris: 0.7 l
Internetinis adresas: http://www.sierratequila.de/
Kaina parduotuvėje apie: 68.00 Lt

Prisijungimas

Naujausi receptai

Restoranai

Atsitiktinis patarimas

Rekomenduojama knyga

Kol kas mūsų duomenų bazėje nėra nei vienos knygos.

Restoranų paieška pagal virtuves
Šiandien vardadienius švenčia:

Zenonas, Vaidginas, Gedmintė, Guntilda.

Pasveikink!

Anekdotas

Naudingi telefonai:

dega stogas - 01
dingo stogas - 02
vaziuoja stogas -03

Balsavimas

Ar svetainei Patiekalai.lt jau laikas keistis?
Taip, nes yra geresnių tokio tipo svetainių
Taip, galėtumėte apie tai pagalvoti
Ne, nereikia ir taip gerai
Man tas pats


Pasiūlyk temą