Patiekalai.lt

Paieška tinklapyje: Išplėsta paieška

Žodynas


Sierra Reposado


Gamintojas: Išpilstyta - Borco-Marken-Import Matthiesen GmbH & Co

Tekila - tai alkoholinis gėrimas, gaminamas tik iš mėlynosios agavos vaisiaus, naudojant distiliacijos metodą. Šis gėrimas buvo atrastas prieš daugiau kaip tris šimtus metų Meksikos teritorijoje. Tekila - romantiškas, drąsus gėrimas, turintis sausą skonį bei suteikiantis jėgos kokteiliams. Savo vardą tekila gavo iš Jalisco valstijos Tekilos miesto, kur ji yra gaminama. 1656 m. pirmą kartą šioje teritorijoje įsikūrė keli fermeriai. Teritorija, buvo atiduota Majorui Juan Lopez Villasada. Kaip tik jis sukūrė Agavos agrikultūrinius metodus, atrado būdus tekilai valyti nuo nuodingų medžiagų. Laikui bėgant atsirado 15 mažų gamyklėlių gaminančių tekilą mieguistame Tekilos mieste. Pirmą kartą tekila buvo eksportuota 1873 m. Dabar tekila yra eksportuojama į daugiau kaip 80 pasaulio šalių.

Tequila SIERRA gaminama iš mėlynosios agavos, kuri auginama prie Guadalajara miesto (Guadalajara yra Jalisko provincijos sostinė, taip pat šis miestas vadinamas tekilos sostine). Ši tekila yra rinkos lyderė daugelyje Europos šalių. 

Auksinė arba Gold tekila yra brandinama ne mažiau kaip du mėnesius ąžuolinėse statinėse. Tekila SIERRA Gold išsiskiria savo švelniu skoniu bei blyškia auksine spalva, kurią suteikia brandinimas ąžuolo statinėse. Rekomenduojama gerti neskiestą su cinamonu ir apelsinu. Taip pat puikiai tinka kokteiliams gaminti.


Tekila "Sierra Gold", tai vienintelė "Gold" tekila Lietuvos rinkoje, kuri spalvą ir skonį įgauna tik natūralaus brandinimo ąžuolo statinėse metu (nėra karamelės).

Butelio tūris: 0.7 l
Internetinis adresas: http://www.sierratequila.de/
Kaina parduotuvėje apie: 70.00 Lt

Prisijungimas

Naujausi receptai

Restoranai

Atsitiktinis patarimas

Rekomenduojama knyga

Kol kas mūsų duomenų bazėje nėra nei vienos knygos.

Restoranų paieška pagal virtuves
Šiandien vardadienius švenčia:

Zenonas, Vaidginas, Gedmintė, Guntilda.

Pasveikink!

Anekdotas

- Vakar kovojau dėl merginos.
- Su kuo?
- Su žmona.

Balsavimas

Ar svetainei Patiekalai.lt jau laikas keistis?
Taip, nes yra geresnių tokio tipo svetainių
Taip, galėtumėte apie tai pagalvoti
Ne, nereikia ir taip gerai
Man tas pats


Pasiūlyk temą