Patiekalai.lt

Paieška tinklapyje: Išplėsta paieška

Straipsniai


Imuninę sistemą stiprinančios medžiagos

2012-08-14 15:04:30

Receptai

Ryškiausios sveikos mitybos žvaigždės – imuninę sistemą stiprinančios medžiagos. Jas verta žinoti, kad būtume sveiki ir neapkrautume organizmo nereikalingu balastu, kuris transformuojasi į nereikalingą svorį.


Karotenoidai


Beta karoteno, kurio esama tokiuose maisto produktuose kaip morkos, saldžiosios bulvės, persikai ir oranžinė papajų dalis. Visi karotenoidai tiekia vadinamąjį provitaminą A, kurį kūnas paverčia retinoliu – aktyviąja vitamino A forma. Likopenas, suteikiantis raudoną spalvą pomidorams – karotenoidas, kurio nauda širdies ligų prevencijai buvo ne kartą plačiai aptarta. Karotenoidai – stiprūs antioksidantai, todėl gerina imuninės sistemos veiklą.


Varis


Šio mineralo ypač daug dviejose nepaprastai skaniose kokteilių sudedamosiose dalyse – sezamų ir saulėgrąžų sėklose. Varis – svarbiausias daugelio fermentų komponentas, todėl svarbus daugeliui fiziologinių procesų. Didžiausias žmogaus kraujotakoje esantis vario kiekis jungiasi su ceruloplazminu fermentu, palengvinančiu mineralų, tarp kurių ir geležis, oksidaciją.


Likopenas


Karotinoidų šeimai priklausantis likopenas dažniausiai siejamas su raudona pomidorų spalva, tačiau jo aptinkama ir labai skirtinguose maisto produktuose, pavyzdžiui, arbūzuose ir žemės riešutuose. Skirtingai nei kiti pusbroliai karotenoidai, likopenas nėra verčiamas vitaminu A, todėl naudą sveikatai lemia jo kaip antioksidanto savybės. Taip pat manoma, kad neleisdamas laisviesiems radikalams pažeisti mažo tankio lipoproteidų (LDL) likopenas saugo nuo širdies ligų. Prieš cholesteroliui nusėdant arterijose ir jas imant kietinti bei siaurinti, likopenas LDL cholesterolį gali apsaugoti nuo oksidacijos.


Magnis


Magnio, kaip ir visų kitų mineralų, žmogaus kūnas negamina, todėl jo turi pakakti maiste. Daugelyje kūne vykstančių cheminių reakcijų dalyvauja fermentai – tam tikri chemines reakcijas sukeliantys baltymai. Magnio reikia daugiau nei trijų šimtų kūne esančių fermentų veiklai. Jis taip pat dalyvauja angliavandenių apykaitoje ir padeda išskirti energiją reikiamu metu, o taip pat baltymų sintezėje – kaip ląstelės statantis baltymas.


Geriausi magnio šaltiniai – grūdų produktai (duona, sėlenos, kruopos), žalialapiai augalai (petražolės, krapai, rūgštynės, špinatai). Magnio taip pat yra krevetėse, krabuose, juodojoje arbatoje, riešutuose, šokolade, kopūstuose, morkose. Pieno produktuose magnio nedaug, bet jis gerai įsisavinamas.


Manganas


Šis mineralas žmogaus organizmui labai reikalingas, tačiau toksiškas (jei suvartojamas kiekis gana didelis). Daugelyje fiziologinių procesų jis atlieka reikšmingą tam tikrų fermentų aktyvintojo vaidmenį. Manganas yra pagrindinio antioksiduojančio fermento dalis mitochondrijose (jose gaminama ląstelių energija).


Mangano šaltinis – kruopos, daugiausia avižinės. Taip pat galvijų kepenys, pupelės, žirniai, sūris, obuoliai, riešutai, chalva.


Omega-3 riebalų rūgštys


Iš naujausių duomenų matyti, kad omega-3 riebalų rūgštys gali apsaugoti nuo visko, pradedant širdies ir kraujagyslių ligomis bei depresija ir baigiant reumatoidiniu artritu. Todėl riebiosios žuvys, tokios kaip lašiša, žmonių akyse iškilo į svarbiausių maisto produktų sąrašo viršų. Šie riebalai (taip pat aptinkami riešutuose ir linų sėmenyse) padeda apsisaugoti nuo įvairių ligų, todėl sveikai imuninei sistemai yra gyvybiškai svarbūs. Paaiškėjo, kad ląstelės membranoje esančios omega-3 riebalų rūgštys veikia fermentus, stabdančius navikų augimą. Be to, minėtosios rūgštys didina fagocitų – bakterijas naikinančių baltųjų kraujo ląstelių – aktyvumą.


Kiti omega-3 riebalų rūgščių šaltiniai – linų sėmenų, rapsų, kanapių, graikinių riešutų, kviečių gemalų ir sojų aliejus, taip pat žalios lapinės daržovės, riešutai. Ir, be abejo, riebios jūrų žuvys: tunas, lašiša, silkė, skumbrė, sardinė. Mažesni kiekiai randami upėtakiuose, jūrinėse plekšnėse, menkėse, ešeriuose. Galima nusipirkti ir žuvų taukų kapsulių.


Kalis


Kalis, kaip ir magnis, yra vienas svarbiausių imuninę sistemą stiprinančių elementų – kad imuninės sistemos dalys galėtų kovoti su uždegimu, reikia pakankamo jo kiekio. Kalis, natris ir chloras priklauso elektrolitų šeimos mineralams. Kalis svarbus užtikrinant tinkamą raumenų ir nervų funkcionavimą bei palaikant tinkamą rūgščių pusiausvyrą kūne.


Kalio šaltiniai: žuvis, brokoliai, žirniai, pomidorai, obuoliai, bananai, abrikosai, ypač džiovinti abrikosai.


Baltymai


Baltymai – iš skirtingų aminorūgščių sudarytos molekulės, t. y. įvairių cheminių elementų junginiai. Jie būtini antikūnų gamybai, todėl yra neatskiriama imuninės sistemos dalis. Antikūnai – baltymai, prikimbantys prie antigenų (virusų, bakterijų ar kitų svetimų pajėgų) ir juos nukenksminantys.


Pagrindiniai baltymų šaltiniai – mėsa ir žuvis. Paukštiena laikoma sveikesne už gyvulių mėsą, nes joje mažiau riebalų. Kiaušiniai, vaisiai, riešutai, pupelės, žirniai – taip pat baltymų šaltiniai.


Selenas


Šio mikromineralo su maistu reikia gauti kasdien, tačiau labai mažais kiekiais. Svarbiausia seleno funkcija – saugoti ląsteles nuo kenksmingo deguonies poveikio. Šiai veiklai selenas pasinaudoja grupe maistinių medžiagų, tarp jų vitaminais C ir E. Selenas nuo kenksmingo poveikio taip pat saugo DNR, taigi slopina vėžio ląstelių dauginimąsi. Neveltui sakoma, kad selenas saugo nuo vėžio ir senatvės.


Geras seleno šaltinis – jūrų gėrybės. Šio mineralo dažniausiai būna baltyminiuose produktuose, ypač kepenyse, inkstuose ir raudonoje mėsoje. Grūdai, saulėgrąžos, riešutai sėklos taip pat gali būti seleno šaltiniai, jeigu dirvoje, kurioje jie augo, buvo gausu šio mineralo. Tačiau taip būna ne visada. Todėl dažniau valgykite skumbrių, tunų, midijų, kalmarų, krevečių, kepenų, inkstų.


Vitaminas A


Riebaluose tirpus vitaminas A, dėl jo vaidmens palaikant stiprią imuninę sistemą, dažnai vadinamas nuo uždegimo saugančiu vitaminu. Pirminis vitaminas A aptinkamas gyvulinės kilmės produktuose, tokiuose kaip kiaušiniai ir pienas. Jis stiprina baltųjų kraujo kūnelių veiklą, gerina antikūnų reakciją į pavojų ir atlieka antivirusinę funkciją. Be to, vitaminas A padeda išsaugoti sveiką odą.


Didelis kiekis vitamino A randamas kepenyse, ypač jūrų gyvūnų ir žuvų, taip pat viščiukų kepenėlėse (šiuo vitaminu dažnai papildomas jų lesalas), žuvų taukuose. Saikingas kiekis vitamino A slypi aliejuje, grietinėlėje, grietinėje. Daugybėje daržovių, pavyzdžiui, morkose, pomidoruose, svogūnų laiškuose ir kt. yra beta karoteno, kuris organizme virsta vitaminu A.


Vitaminas B6


Fermentai – baltymai, padedantys kūne vykti cheminėms reakcijoms ir su vitaminu B6 dalyvauja daugiau nei šimte fermentinių reakcijų. Šis vitaminas taip pat dalyvauja formuojantis naujoms ląstelėms apdorojant angliavandenius, kai žmogaus kūnui reikia energijos.


Natūralūs vitamino B6 šaltiniai – kviečių gemalai, rupi duona, špinatai, žaliosios pupelės, bananai, alaus mielės, morkos, vištiena, kiaušiniai, saulėgrąžos. Didelė dalis vitamino B6 suyra maistą verdant ar kepant, veikiant ultravioletiniams spinduliams.


Vitaminas C


Vartojant šio vitamino galima išvengti skorbuto, dantenų ir odos ligų. Vitaminas C, kitaip dar vadinamas askorbo rūgštimi, gana stiprus, kad tokius vaisius kaip obuoliai ir avokadai apsaugotų nuo rudavimo. Ši vandenyje tirpi maistinė medžiaga turi būti vartojama reguliariai (jos perteklius iš organizmo pašalinamas). Vitaminas C veikia kaip galingas antioksidantas ir saugo ląsteles nuo žalingo deguonies poveikio bei stabdo ląstelių niokojimą lipiduose – žmogaus kūne esančiuose riebaluose.


Vitaminas C – paslankus vitaminas, jis prisitaiko prie žmogaus mitybos. Tai svarbu, jei metate svorį, organizmas vitaminą C naudoja riebalams deginti. Jis taip pat svarbus auginantiems raumenis, nes dalyvauja baltymų sintezėje. Vienas svarbiausių šio vitamino šaltinių – citrusiniai vaisiai: apelsinai, greipfrutai, citrinos, mandarinai. Viename apelsine yra tiek vitamino C, kiek dienai pakanka didelio streso nepatiriančiam žmogui.


Vitaminas E


Jis svarbus, jei norite užkirsti kelią oksidaciniam stresui, išsivystančiam ląstelėse. Vitaminas E neleidžia deguonies molekulėmis pernelyg suaktyvėti ir imti kenkti aplink jį esančių molekulių struktūroms, veikia su vitaminu C, selenu ir kitomis naudingomis medžiagomis.


Vitaminas E – grožio ir sveikatos vitaminas. Natūraliai vitaminas E randamas kviečių daiguose, kukurūzuose, riešutuose, špinatuose, kukurūzų, sėmenų, alyvuogių bei saulėgrąžų aliejuje, alyvuogėse, šparaguose, avokaduose.


Cinkas


Cinkas kasdien nedideliais kiekiais vartotinas mikromineralas – kaip varis ar magnis. Jis svarbus imuninei sistemai, nes palaiko limfocitų veiklą. Cinko trūkumas gali sumažinti baltųjų kraujo kūnelių skaičių ir jų reakciją į antigenus. Cinkas net vadinamas vienu veiksmingiausių natūralių vaistų žemėje.


Cinko randama mėsoje, kepenyse, sūryje, kruopose, pupose, lęšiuose, grūduose, riešutuose, moliūgų sėklose, kavoje, arbatoje. Taip pat cinko yra jautienoje, kalakutienoje, vėžiagyviuose bei moliuskuose (austrėse, krevetėse, omaruose), kiaušiniuose, obuoliuose, kriaušėse, vyšniose, bulvėse, kopūstuose.


 


balsas.lt


Komentarai

skaityti visus (20 paskutinių):

Neil Trotter ( 2022-11-14 00:10:02 )
This is magnificent!! I still can’t imagine how Dr Amber made me a lottery winner within 2 weeks. No one could have ever made me believe that there is a solution that really work when it comes to winning the lottery. When I contacted Dr Amber to help me prepare a spell to make me win the lottery, he made me understand what was needed to be carried out to enable me become a lottery winner and I hid to every details he gave to me and today I am glad to let you all know that Dr Amber has the powers of making you a lottery winner because my life turned around from been a car mechanic to a multi millionaire after winning the sum of 108 million Pounds with the numbers he gave to me. To anyone who is reading this article and needs help to win the lottery can get in touch with Dr Amber and he also offers help like Reuniting of marriage and relationship, Court Cases, Pregnancy help, Spiritual protection and lot’s more. You can contact him via: amberlottotemple@yahoo.com or WA +12096910783 or dial +13183065044
ideokedycle ( 2020-12-03 18:36:07 )
online casinos real money casino real money <a href=" http://onlinecasinogameslots.com/# ">free penny slots </a> casino bonus codes http://onlinecasinogameslots.com/# - casino online
Spiritually Empowered Lottery ( 2020-11-24 19:37:42 )
Lotto spells to get the winning numbers for the lottery jackpot. Get the winning lotto numbers with the help of lotto spells. Powerful lottery spells to help you become the next millionaire after winning the lottery jackpot.

Lottery spells Lotto makes it possible for you to play & win any Lottery game wherever you are, regardless if you're a regular player or even if you it’s the first time you want to play the lottery.

Get the lottery winning numbers with the psychic help will help increase you psychic intuition & number predicting abilities so that you can get the winning lottery jackpot & become rich. Lottery spells will bring you luck with the lottery so that the next lotto draw where your ticket is cast you will come out the winner.

I will cast a lottery spell to increase your luck with the national lottery in your country. Lotto spells can help you win the lotto jackpot in any country. Casino spells to win when playing casino games, gambling spells to help you win when gambling.

Magic spells to win the lotto for those who want to win the lottery. American lottery spells to help people playing the lottery in America, European lottery spells to help you win the lottery in European, African lottery spells to help people in Africa win the lottery, Australian lottery spells to help people in Australia win the lottery, and Asian lottery spells to help people in Asia win the lottery.

For lottery spells that work fast to win big lottery jackpots, my lottery spells are here for you. Achieve financial freedom with the help of lottery spells.

Win big & pay off all your debts, live a rich life & experience what it feels like to have all the money you need after using lottery spells. There are people who have become rich from using these lottery spells, join them & become one of the rich & famous with lottery spells that work fast to give you results.

Tel: +27785149508
Name: Prof Ibrahim
Email: profibrahim98@gmail.com
http://www.profibrahim.co.za
http://www.africanancientspells.com
joshua benjmain ( 2020-09-29 08:36:19 )
Hello, do you need an urgent loan or do you want a business loan? Can you contact us via email or WhatsApp today?
Email: joshuabenloancompany@gmail.com
WhatsApp: +12094402417
USA ( 2020-09-20 04:12:48 )
TESTIMONY ON HOW I GOT MY LOAN FROM A GENUINE FINANCE COMPANY LAST WEEK. Email for immediate response: drbenjaminfinance@gmail.com

I am Mrs,Leores Jazbel by name, I live in United State Of America, who have been a scam victim to so many fake lenders online between November last year till July this year but i thank my creator so much that he has finally smiled on me by directing me to this new lender who put a smile on my face this year 2020 and he did not scam me and also by not deceiving or lying to me and my friends but however this lending firm is BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE (drbenjaminfinance@gmail.com) gave me 2% loan which amount is $900,000.00 united states dollars after my agreement to their company terms and conditions and one significant thing i love about this loan company is that they are fast and unique. {Dr.Benjamin Scarlet Owen} can also help you with a legit loan offer. He Has also helped some other colleagues of mine. If you need a genuine loan without cost/stress he his the right loan lender to wipe away your financial problems and crisis today. BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE holds all of the information about how to obtain money quickly and painlessly via Call/Text: +1(415)630-7138 Email: drbenjaminfinance@gmail.com

When it comes to financial crisis and loan then BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE is the place to go please just tell him I Mrs. Leores Jazbel direct you Good Luck.......................
USA ( 2020-09-20 04:12:12 )
TESTIMONY ON HOW I GOT MY LOAN FROM A GENUINE FINANCE COMPANY LAST WEEK. Email for immediate response: drbenjaminfinance@gmail.com

I am Mrs,Leores Jazbel by name, I live in United State Of America, who have been a scam victim to so many fake lenders online between November last year till July this year but i thank my creator so much that he has finally smiled on me by directing me to this new lender who put a smile on my face this year 2020 and he did not scam me and also by not deceiving or lying to me and my friends but however this lending firm is BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE (drbenjaminfinance@gmail.com) gave me 2% loan which amount is $900,000.00 united states dollars after my agreement to their company terms and conditions and one significant thing i love about this loan company is that they are fast and unique. {Dr.Benjamin Scarlet Owen} can also help you with a legit loan offer. He Has also helped some other colleagues of mine. If you need a genuine loan without cost/stress he his the right loan lender to wipe away your financial problems and crisis today. BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE holds all of the information about how to obtain money quickly and painlessly via Call/Text: +1(415)630-7138 Email: drbenjaminfinance@gmail.com

When it comes to financial crisis and loan then BENJAMIN LOAN INVESTMENTS FINANCE is the place to go please just tell him I Mrs. Leores Jazbel direct you Good Luck.......................
Amanda Hollis ( 2020-09-10 09:10:30 )
My 23,000 euros loan has just been granted, thank you very much LAPO MICRO FINANCE . I will talk about your services with people around me who need a loan or financial assistance because I am impressed by your quick response .if you need a loan Do not hesitate to contact a real legal lender with 100% guarantee : E-mail: lapofunding960@gmail.com
Faye Miller ( 2020-03-24 22:34:26 )
I live in Germany and i am a happy woman today? I told my self that any Loan lender that could change my Life and that of my family, i will refer any person that is looking for loan to Them. If you are in need of loan and you are 100% sure to pay back the loan please contact them and please tell them that Mrs Marina referred you to them. sabinhelps@gmail.com or whatsapp her on +79267494861.
poe items ( 2018-04-12 18:20:54 )
hi!this is very good site!
poe items https://www.minds.com/blog/view/822376477920980992
buy FIFA Mobile coins cheap ( 2018-02-27 23:52:28 )
this can be a very useful website!
buy FIFA Mobile coins cheap http://www.guildwars2gem.com/fifa-mobile-has-launched-a-new-season/
buy Path of Exile currency ( 2018-01-14 11:32:32 )
How come you are working here?
buy Path of Exile currency http://www.google-search-engine.com/optimize/blogs/post/109023
Mrs.Carol Anderson ( 2018-01-12 19:18:01 )
Attention! Attention!! Attention!!!,

What is your situation? *Need 100% financing *Can't verify income *Can't verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2017 at the cheapest interest rate of %. For more details email
us today via email:(bdsfn.com@gmail.com)

Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Carol Anderson

Attention! Attention!! Attention!!!,

What is your situation? *Need 100% financing *Can't verify income *Can't verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2017 at the cheapest interest rate of %. For more details email
us today via email:(bdsfn.com@gmail.com)

Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Carol Anderson
Mrs.Emilia Fedorcakova ( 2017-12-29 23:06:58 )
Attention! Attention!! Attention!!!,

What is your situation? *Need 100% financing *Can't verify income *Can't verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2017 at the cheapest interest rate of %. For more details email
us today via email:(bdsfn.com@gmail.com)

Email : bdsfund@fastservice.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova


Attention! Attention!! Attention!!!,

What is your situation? *Need 100% financing *Can't verify income *Can't verify employment *Recently self employed *Bankruptcy Collections *Credit issues *Accumulated Bills Settlement * Personal Investment Project or Company Investment Projects e.t.c. Apply for a quick and convenient loan to pay off bills and debts, start a new business or refinance your projects and expand your business in this year 2017 at the cheapest interest rate of %. For more details email
us today via email:(bdsfn.com@gmail.com)

Email : bdsfn.com@gmail.com
Emaill: anatiliatextileltd@gmail.com
Best Regards.
Mrs.Emilia Fedorcakova
Muhammed Emir Harun ( 2017-12-12 13:26:04 )
We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your operation,our company renders credible and trusted bank guarantee provider who are willing to fund and give financing solutions that suits your specific business needs.

We help you secure and issue sblc and bank guarantee for your trade, projects and investment from top AA rated world Banks like HSBC, Barclays, Dutch Ing Bank, Llyods e.t.c because that’s the best and safest strategy for our clients.e.t.c

DESCRIPTION OF INSTRUMENTS

1. Instrument: Funds backed Bank Guarantee(BG) ICC-600

2. Currency : USD/EURO

3. Age of Issue: Fresh Cut

4. Term: One year and One day

5. Contract Amount: United State Dollars/Euros (Buyers Face Value)

6. Price : Buy:32%+1, Lease: 4%+2

7. Subsequent tranches: To be mutually agreed between both parties

8. Issuing Bank: Top RATED world banks like HSBC, Barclays, ING Dutch Bank, Llyods e.t.c

9. Delivery Term: Pre advise MT199 or MT799 first. Followed By SWIFT MT760

10. Payment Term: MT799 & Settlement via MT103

11. Hard Copy: By Bank Bonded Courier


Interested Agents,Brokers, Investors and Individual proposing international project funding should contact us for directives.We will be glad to share our working procedures with you upon request.Name: Muhammed Emir Harun

Contact Mail :info.financewizardltd@gmail.com
oceanicfinance ( 2017-08-16 08:19:13 )
Ar jums reikia nekilnojamojo paskolos verslo tikslais arba skolos sumok?ti dabar, Kellie Wilson, už tikras paskolas elektroniniu paštu: Oceanicfinance113@gmail.com arba Whatsapp: +1(267)725-7570
oceanicfinance ( 2017-08-16 08:18:09 )
Ar jums reikia nekilnojamojo paskolos verslo tikslais arba skolos sumok?ti dabar, Kellie Wilson, už tikras paskolas elektroniniu paštu: Oceanicfinance113@gmail.com arba Whatsapp: +1(267)725-7570
Final Fantasy XIV Gil ( 2017-06-04 08:43:35 )
Do you have a good sense of humor .
Final Fantasy XIV Gil http://www.cheapguildwars2gold.net/final-fantasy-xiv-has-undergone-a-lot-on-some-aspects/
Cheap Jerseys ( 2017-05-03 10:37:08 )
But, in a proverbial sea of exploding adjustable rate mortgages that homeowners cannot afford, only about 200,000 mortgage loan modifications are under way. Genuine Uggs always have UGG tags with elevated letters and include aHow to tend to Your UGGSbooklet that notifies you ways to maintain your new boots in fantastic state to extend their life. This article might help alleviate some of that stress together with the guidelines in it. Power failure is a common cause of appliance failure.When you put these guidelines into action, you'll possess a sturdy foundation for any fitness schedule.
Cheap Jerseys http://www.cheapnfljerseyswholesale-china.com/
Palikite savo komentarą:
- Jūsų vardas

- Įveskite apsaugos kodą


Kas yra komentarai ?

"Patiekalai.lt" pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
"Patiekalai.lt" privalo informuoti specialiąsias Lietuvos tarnybas apie įžeidžiančių, smurtą, rasinę, tautinę, religinę ar kitokią neapykantą skatinančių komentarų autorių duomenis. Taip pat gali tai padaryti savo iniciatyva. Informuokite redaktorius apie netinkamus komentarus.

Griežtai draudžiama PATIEKALAI.LT paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Patiekalai.lt kaip šaltinį.


PATIEKALAI.LT rekomenduoja

Prisijungimas

Naujausi receptai

Restoranai

Atsitiktinis patarimas

Rekomenduojama knyga

Kol kas mūsų duomenų bazėje nėra nei vienos knygos.

Restoranų paieška pagal virtuves
Šiandien vardadienius švenčia:

Petronėlė, Gintautas, Rimvilė, Angelė, Petrė.

Pasveikink!

Anekdotas

Žmogus tampa suaugusiu, kai jame miršta studentas.

Balsavimas

Ar svetainei Patiekalai.lt jau laikas keistis?
Taip, nes yra geresnių tokio tipo svetainių
Taip, galėtumėte apie tai pagalvoti
Ne, nereikia ir taip gerai
Man tas pats


Pasiūlyk temą